Warsztaty integracyjne

Spotkania integracyjne dla pracowników to nie tylko wspólne posiłki - dzięki nam to także wspólne wyzwania.

Realizując warsztaty integracyjne dla firm opieramy się o sprawdzoną w szkołach formułę Ligii Bohaterów. Tym sposobem uczymy Twoich pracowników nie tylko współdziałania, ale także umiejętności związanych z ratowaniem życia.


Wyzwania drużynowe

W trakcie naszych warsztatów dla pracowników firm realizujemy kurs pierwszej pomocy i reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Następnie pozwalamy uczestnikom na sprawdzenie swoich umiejętności w przygotowanych scenariuszach, w trakcie których kolejne drużyny mają za zadanie przetestować swoje umiejętności.
Przygotowane przez nas sytuacje wymagają współdziałania całej drużyny, szybkiego podejmowania decyzji oraz wykorzystania umiejętności związanych z niesieniem pomocy. Są one zaprojektowane przez zawodowych kierowców, psychologów i pracowników Centrum Powiadamiania Kryzysowego, dzięki czemu wyzwania są maksymalnie zbliżone do realnych sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.
Jeśli Twoja firma dysponuje flotą, wszystkie scenariusze wpisane są w formułę terenowej gry na orientację, dzięki czemu nabierają jeszcze więcej realizmu i testują wszystkie kompetencje każdego zespołu.


Krótkie warsztaty lub całodniowa integracja

W zależności od zapotrzebowania Twojej firmy możemy zrealizować krótkie warsztaty dla Twoich pracowników lub całodniowe, wieloetapowe wyzwanie, w trakcie którego testowane będą różne umiejętności i kompetencje, pozwalając na lepszą integrację drużyn.
Dostosowując się do Twoich pracowników możemy dodać również elementy związane z pierwszą pomocą dla dzieci i niemowląt, dla osób starszych, cukrzyków czy z niepełnosprawnością. Dzięki temu Twój zespół nabierze pewności, że jest w stanie wykorzystać wiedzę z warsztatów także w swoim najbliższym otoczeniu, jeśli zajdzie taka konieczność.


Warsztaty w Twojej firmie

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją warsztatów integracyjnych opartych o formułę Ligii Bohaterów lub inny projekt, który realizujemy, skontaktuj się z nami. Zapraszamy także do zakładki CSR, gdzie znajdziesz informacje na temat innych projektów, jakie możemy zrealizować wspólnie w Twojej firmie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz