Twoje wsparcie

Twoje wsparcie pomaga nam realizować warsztaty, kampanie edukacyjne i tworzyć nowe projekty.

Od początku istnienia Fundacja Kapitan Światełko opiera się przede wszystkim na pasji tworzących ją ludzi. Dzięki zaangażowaniu profesjonalistów, którzy tworzą kolejne nasze projekty udało nam się zdobyć szereg nagród i zrealizować wiele grantów.
Najważniejsze nasze projekty jednak tworzymy dzięki osobom prywatnym i firmom, które wierzą w nasze pomysły.

Przekaż darowiznę

Jeśli chcesz przekazać nam środki na realizację naszych projektów, poniżej znajdziesz dane naszego konta głównego. Jeśli przekazałeś nam środki, napisz do nas na adres mailowy: przyjaciele@kapitanswiatelko.pl

Raiffeisen Polbank:
79 1750 0012 0000 0000 2318 1584

Dla transakcji DotPay nasz numer do przelewów online: 237393. Sprawdź, czy zgadza się przed realizacją płatności. Jest to numer opisany jako identyfikator "sprzedawcy", czyli odbiorcy Twojego przelewu. Miło nam będzie Cię poznać.

Zrób zakupy w sieci

Dzięki portalowi FaniMani.pl możesz pomagać Fundacji Kapitan Światełko robiąc zakupy w sieci. Nie dokładasz do tego ani złotówki - współpracujące sklepy przekazują nam część dochodu z Twojego zamówienia.
Wejdź na nasz profil i zacznij od niego robić swoje zakupy w sklepach internetowych - połączysz przyjemne z pożytecznym.

Profil Fundacji Kapitan Światełko na FaniMani.pl


Pomagaj i Wygrywaj

Z początkiem września zakończyła się pierwsza edycja konkursu Pomagaj i Wygrywaj. Każda przekazana darowizna (minimum 10zł), która w tytule przelewu zawierała pomysł na kolejny temat warsztatów dla dorastającej młodzieży z domów dziecka była szansą na wygranie wycieczki na Wyspy Kanaryjskie. Kolejna edycja konkursu zostanie ogłoszona z początkiem 2017 roku.

2 komentarze:

  1. Czy jestescie organizacja pozytku publicznego i mozna darownizne dla Was rozliczyc w PITcie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cześć Tomasz! Nie jesteśmy OPP, ale możesz przekazać 1% podatku Fundacji, która nas wspiera i produkuje znaczną część naszych materiałów: KRS 0000328818, cel szczegółowy: "Marco pomaga".

      Usuń