Na Psa Urok

Na Psa Urok to zupełnie nowy projekt Fundacji Kapitan Światełko, który realizujemy wspólnie z wolontariuszami z całego kraju - zarówno tymi pracującymi w schroniskach dla zwierząt jak i tymi, którzy od lat wspierają naszą Fundację realizując materiały zdjęciowe i grafikę. 
Realizujemy bezpłatne sesje zdjęciowe dla schronisk - profesjonalne zdjęcia to zdecydowanie większa szansa na adopcję niż fotografie zrobione w kojcu.

Realizowanie sesji zdjęciowych dla zwierząt oczekujących na adopcję w schroniskach nie jest pomysłem zupełnie nowym. Wiele instytucji korzysta z tak zwanych foto-wolontariuszy, którzy pomagają tworzyć portrety psów i kotów oczekujących na to, aż ktoś zabierze je do domu. Niestety, wielu profesjonalnym fotografom brakuje czasu, by wygospodarować regularnie cały dzień na realizację sesji zdjęciowej w schronisku.

Korzystając z naszych doświadczeń, a także posiłkując się wiedzą niemieckich, greckich i amerykańskich organizacji stworzyliśmy nasz nowy projekt: Na Psa Urok! Dzięki temu realizujemy regularnie, nieodpłatne dla schronisk sesje zdjęciowe dla zwierząt oczekujących na adopcję.

Projekt możesz obserwować na Facebook'u i na Instagramie, ale przede wszystkim: wspierać go na Patronite.pl pod tym linkiem.

Dobre zdjęcie zwiększa szansę na prawdziwy dom dla psa nawet dwukrotnie!

Tak pokazują doświadczenia z Europy i Stanów.  Zdjęcia w kojcach nie oddają charakteru zwierzęcia - psy są w nich zwykle przygaszone i zwyczajnie smutne. Dlatego nasze sesje realizujemy po spacerach, posiłkując się hurtowymi ilościami smakołyków, aby nasi bohaterowie czuli się jak najlepiej i pokazali się z najlepszej strony.

Zostając naszym Patronem umożliwiasz nam:

  • dojazd do schronisk na terenie całego kraju
  • zakup sprzętu, w tym przede wszystkim tła fotograficznego na sesję, które wymaga wymiany prawie po każdej sesji z psami
  • zrobienie portretów około 60 psom w ciągu jednego dnia
  • zakup smakołyków i karmy dla psiaków i kotów w schronisku
  • profesjonalną edycję i obróbkę zdjęć, by wybrać te naprawdę najlepsze
  • bezpłatną publikację zdjęć dla schronisk 

Nawet jeśli nie możesz adoptować psa, możesz pomóc mu znaleźć wspaniały dom!


Kliknij w poniższy baner i wspieraj Na Psa Urok!


1 komentarze:

  1. Mój pies na pewno nie byłby dobrym modelem. Wygląda ślicznie, ale ma adhd:D Kwestia wyglądu, zdrowej sierści to też kwestia dobrej karmy

    OdpowiedzUsuń