Czego nie widać?

Czego nie widać? to pomysł na podcast, który narodził się w momencie, kiedy okazało się, że z powodu epidemii koronawirusa wszyscy muszą siedzieć w domu. Wydało się to doskonałą okazją do tego, żeby porozmawiać ze znajomymi twórcami, którzy mogli być teraz "złapani" na kilka chwil przed swoimi komputerami, by porozmawiać o tym, czym jest dla nich proces zbierania informacji, krystalizowania się natchnienia i wreszcie - samego tworzenia.

Jak powiedział Marlon, przyjaciel Trumana z filmu Truman Show, każdy czasem wyobraża sobie, że przeprowadzają z nim wywiad na oczach całego świata. Dlatego też chcemy umożliwić ludziom, którzy nie są co prawda niesłychanie znani, ale mają swój pomysł na twórczość, wypowiedzieć się na "antenie" naszego podcastu. Jeśli więc czujesz, że możesz podzielić się tym, co stoi za Twoją pasją, napisz do nas i umów się na rozmowę. Nasza skrzynka mailowa czeka na Ciebie: podcast [małpa] kapitanswiatelko.pl

Wszyscy goście są mile widziani!
Chcemy, aby nasi słuchacze mogli poznać jak najwięcej historii, które ich samych zainspirują do realizacji ich pasji, hobby czy doskonalenia się w swoim zawodzie. Bez względu na to, jak nieszablonowe może być Twoje podejście do tego, co piszesz, rysujesz, tworzysz, nagrywasz czy fotografujesz, mamy nadzieję, że pomoże ono komuś znaleźć kolejny element układanki, jakim jest proces twórczy.

Nasz podcast znajdziesz we wszystkich większych serwisach streamingowych, w tym na Spotify i Apple Podcast. 
Do usłyszenia!


0 komentarze:

Prześlij komentarz