czwartek, 30 czerwca 2016

Wyjedź z nami do Wrocławia

Fundacja Kapitan Światełko organizuje projekt " Posłuchaj Wrocławia" w ramach Europejskiej Stolicy Kultury 2016. W ramach tego projektu stworzymy, wspólnie z Tobą, przewodnik po wspomnieniach mieszkańców miasta. Rozmawiając z nimi na temat ich kameralnych historii dotyczących wrocławskich ulic, parków i placów przygotujemy wystawę fotografii naszych rozmówców oraz przewodnik turystyczny, z którym będzie można zwiedzić miasto wsłuchując się w
osobiste historie, nie zaś tylko w opowieści o wielkich wydarzeniach historycznych.
Poszukujemy wolontariuszy z zacięciem dziennikarskim, którzy wyjadą z nami do Wrocławia w sierpniu 2016, żeby znaleźć osoby chętne do udzielenia wywiadów i opowiedzenia swoich historii.
W ramach wolontariatu zapewniamy bezpłatne noclegi we Wrocławiu oraz wyposażenie dla wolontariuszy. Przed rozpoczęciem wyjazdów do Wrocławia wszystkich wolontariuszy czeka również szkolenie związane ze szczegółami projektu i jego założeń.
Zgłaszając się do projektu możesz wskazać, w jakich dniach sierpnia pasowałby Ci wyjazd do Wrocławia. Ponieważ materiały zbierać będziemy przez cały miesiąc, nie jesteśmy związani sztywnymi datami pobytu wolontariuszy.

Nowe informacje

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie projektem "Posłuchaj Wrocławia". Dziękujemy również wszystkim osobom chętnym do zaangażowania się w wolontariat przy realizacji projektu.
Niestety, z przyczyn niezależnych od Fundacji Kapitan Światełko, musimy zrezygnować z realizacji tego projektu. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania strony Europejskiej Stolicy Kultury 2016 pod adresem www.wroclaw2016.pl wszystkich zainteresowanych innymi projektami odbywającymi się w ramach ESK2016.

2 komentarze:

  1. Dojazd zapewnia sie we wlasnym zakresie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Część wyjazdów ze Śląska będzie skoordynowanych tak, by zapewnić bezpłatny transport. W pozostałych przypadkach dojazd we własnym zakresie. Będziemy te kwestie ustalać indywidualnie, mając już terminy kolejnych wyjazdów.

      Usuń