czwartek, 10 grudnia 2015

Bezpieczny Przebieg - aplikacja

Bezpieczny Przebieg to nie tylko seria artykułów o tym, jak należy dbać o swój starszych samochód. To także aplikacja, którą możesz teraz zainstalować na swoim telefonie korzystając z Amazon App Store lub też bezpośrednio pobierając plik .apk.
Przygotowaliśmy ją dla osób, które zupełnie nie mają pojęcia o tym, jak działa ich auto, nie mają jednak nowego pojazdu, który można byłoby serwisować na gwarancji w autoryzowanym salonie.
Przed jej opracowaniem spędziliśmy kilkanaście godzin na rozmowach z użytkownikami samochodów starszych niż 10 lat, którzy nie mają wiedzy na temat technicznych aspektów utrzymywania pojazdu w dobrym stanie. W ten sposób zebraną wiedzę wykorzystaliśmy, aby wspólnie z zaprzyjaźnionymi mechanikami samochodowymi opracować podstawowe zagadnienia dla zupełnych laików, które pomogą im w pobieżnym chociaż diagnozowaniu, co się tak naprawdę dzieje z ich autem.
Nasza aplikacja nie umożliwia kompleksowej diagnostyki dla zaawansowanych, ale osobom, które starszym niż kilka lat samochodem... po prostu jeżdżą, ułatwi określanie, jak poważna jest usterka, którą udało im się zauważyć.
Aplikacja powstała dzięki dofinansowaniu przez Polską Spółkę Gazownictwa w konkursie "Bezpiecznie Tu i Tam", a cały projekt, a więc także dystrybucja broszur zachęcających do dbania o auta dziesięcioletnie (i starsze) został objęty patronatem Pani Prezydent Zabrza.

Aplikację pobierzesz z Amazon App Store pod tym linkiem.
Ta wersja jest zgodna z wymaganiami Amazon i przeszła wszystkie testy. Posiada również certyfikację sklepu Amazon App Store. Pobranie aplikacji jest zupełnie bezpłatne.
Jeśli wolisz, plik .apk dostępny jest pod tym linkiem.


0 komentarze:

Prześlij komentarz