środa, 2 września 2015

Warszaty w CH Forum

Już w najbliższą sobotę będziecie mogli spotkać nas w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach, gdzie będziemy prowadzić warsztaty dla wszystkich chętnych z zakresu reagowania w sytuacjach zagrożenia życia. Będziecie mogli przypomnieć sobie, jak ocenić stan osoby nieprzytomnej, jak zabezpieczać miejsca wypadków drogowych i jak prawidłowo wzywać pomoc, by dotarła do Was jak najszybciej.
Będziemy uczyć osoby w każdym wieku - nie wstydźcie się i zajrzyjcie do nas, by przypomnieć sobie zagadnienia, które przecież już większość z Was zna - z zajęć PO, EDB czy też z kursów na prawo jazdy. Chcemy pokazać Wam, że pomóc mogą nie tylko wykwalifikowani ratownicy medyczni, ale każdy z nas.
Dzięki CH Forum najmłodsi otrzymają od nas upominki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego - odblaskowe zestawy, dzięki którym będą widoczni w zimowe poranki idąc na zajęcia czy też jesienne wieczory, wracając popołudniu do domu. Zdjęć zestawów szukajcie w sobotę na naszym Facebooku.
Zapraszamy wszystkich od godziny 11 aż do godziny 19. Gliwice, ul. Lipowa 1.

Nasze warsztaty tym razem możliwe są dzięki zaangażowaniu CH Forum. Ty też możesz jednak pomóc nam organizować zajęcia w ramach naszego projektu Liga Bohaterów dla szkół na Śląsku. Wybierz się do kina na organizowany przez nas pokaz filmu Mad Max w Kinie Kosmos - cała kwota z każdego biletu przeznaczana jest na nasze zajęcia. Więc o tym wydarzeniu dowiesz się pod tym linkiem.

Źródło zdjęcia: 1.

0 komentarze:

Prześlij komentarz