wtorek, 8 września 2015

Ekipa OldTown Festival wspiera pokaz Mad Max

Na pokazie filmu Mad Max, który odbędzie się w Katowicach, 18 września, pojawią się także fani filmu którzy zrzeszają się wokół OldTown festiwal - niezwykłej imprezy o niespotykanej skali, jaka odbywa się dorocznie w Polsce.
OldTown Festival to impreza plenerowa utrzymana w klimacie postapokaliptycznego science-fiction odbywająca się cyklicznie w sezonie wakacyjnym na opuszczonym lotnisku nieopodal Stargardu Szczecińskiego. Przez cały tydzień uczestnicy mają okazję współtworzyć realia świata po zagładzie nuklearnej, brać udział w grze terenowej z dziesięcioletnią tradycją oraz bawić się na części festiwalowej. Przez pierwsze trzy doby cały teren festiwalu staje się miejscem niezwykłej gry terenowej.
Realia gry odzwierciedlają prawdopodobną rzeczywistość zniszczoną wojną nuklearną, której akcja dzieje się za sto lat od dziś. o zakończeniu gry festiwal trwa jeszcze trzy dni, nadal trzymając się konwencji postapokaliptycznej. Odbywają się różnego rodzaju zawody sportowe poprzez różnego rodzaju gry siłowe i zręcznościowe do rozgrywek juggera – gry sztandarowej dla klimatu postapokaliptycznego, inspirowanej luźno rugby. Zaczynają się także koncerty i imprezy taneczne do białego rana, pojawiają się amatorskie występy teatralne, pokazy tańca z ogniem i fajerwerki.

Dzięki wsparciu ludzi z OldTown Festival będziecie mogli zrobić sobie nie tylko wspaniałe zdjęcia z bohaterami wyjętymi jak z filmu, ale także wziąć udział w warsztatach, jakie odbędą się po zakończeniu pokazu. Więcej informacji podamy wkrótce na naszej stronie oraz przy informacjach o wydarzeniu.

Nie zapomnij, żeby zarezerwować bilet już dzisiaj: możesz to zrobić klikając tutaj. Za bilety na ostatni pokaz Mad Max na dużym ekranie płacisz, ile chcesz.
Zdjęcia dzięki uprzejmości organizatorów OldTown Festival.

0 komentarze:

Prześlij komentarz