niedziela, 20 września 2015

Dziękujemy za wspólny seans Mad Max!

Dziękujemy wszystkim, którzy w ten piątek odwiedzili Kino Kosmos w Katowicach, żeby wspólnie z nami obejrzeć nowego Szalonego Maxa i dołożyć się do naszych warsztatów, które realizujemy dla dzieci i młodzieży na terenie całego Śląska. 
Dzięki Wam będziemy mogli zrealizować kolejne spotkania w szkołach w cyklu Liga Bohaterów, gdzie w ramach zaaranżowanych przez nas scenek młodzież uczy się, jak reagować w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, oswajać lęk przed działaniem i angażować się w całą sytuację, nie tylko ćwicząc pojedyncze, oderwane od siebie elementy.
Nadal zbieramy środki na nowy fantom, który umożliwi nam realizację dalszych warsztatów w cyklu, a także szkolenie młodzieży i dorosłych w czasie imprez i targów, w jakich bierzemy udział. Jeśli chcesz dołożyć nam się do tego sprzętu, na końcu artykułu znajdziesz numer konta. Nasz poprzedni "manekin", korpus osoby dorosłej z wyświetlaczem, poddał się po przeszkoleniu blisko 1700 osób.

Seans filmu Mad Max umożliwiła nam firma Marco, która angażuje się w wielu obszarach działalności społecznej - tym bardziej cieszymy się, że zgodzili się na nasz nieco szalony pomysł, żeby pokazać film akcji i pomóc nam w tej nietypowej zbiórce.
Dziękujemy także całemu personelowi Kina Kosmos za pomoc w realizacji tego wydarzenia oraz ekipie miłośników festiwalu post-apokaliptycznego OldTown, którzy swoimi strojami pomogli stworzyć klimat przed seansem; z zaangażowaniem zapraszali także swoich znajomych, aby rezerwacji było jak najwięcej. Na zdjęciach możecie zobaczyć też torby przygotowane przez nich jako nagrody w ramach warsztatów, które chcieliśmy zrealizować po seansie jako niespodziankę dla widzów - w tym przeszkodziła nam niestety pogoda. Nagrody jednak zostały rozlosowane pośród osób, które dokonały rezerwacji internetowej na seans. Gratulujemy i jeszcze raz dziękujemy za przybycie!


Możesz nam pomóc zrealizować więcej warsztatów dla młodzieży i zakupić sprzęt do ich realizacji przelewając dowolną kwotę na nasze konto w Raiffeisen Bank:
76 1750 0012 0000 0000 2318 1541
w tytule przelewu wpisując "Liga Bohaterów" albo po prostu "Darowizna".

0 komentarze:

Prześlij komentarz