niedziela, 27 września 2015

Bieg dla jaj - trasa i regulamin


8 listopada w Katowicach odbędzie się wielka Movemberowa akcja - "Bieg dla jaj" na dystansie 10km przez centrum miasta. Impreza organizowana jest dzięki wsparciu wolontariuszy z naszej Fundacji oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice.

Regulamin biegu znaleźć można pod tym linkiem. Wszystkie wpłaty na rzecz biegu zostaną przekazane na realizację celów akcji Movember Polska w tym roku - m.in. wydanie książki dla chłopców małych i dużych z informacjami o tym, jak dbać o swoje męskie sprawy i nie dać się podejść rakowi.

Numer naszego konta w banku BGŻ BNP Paribas:
08 2030 0045 1170 0000 0476 4220

Mapa poniżej prezentuje trasę biegu - zaczniemy na katowickim Rynku, meta zaś będzie pod Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na trasie jest kilka odcinków pod górę! Trasę można sobie przejrzeć również na Google maps pod tym linkiem - tak, wiemy, mapy nie pokazują pełnych 10km.

Punkt startowy będzie dla Was gotów już o godzinie 9:30, a sam bieg rozpoczniemy o 11!
Jeśli nie zdołałeś się zapisać, kilka pakietów startowych będzie dostępnych jeszcze w biurze zawodów - pamiętaj jednak, że w tym wypadku kto pierwszy, ten lepszy!

Każdy z uczestników może liczyć na pamiątkową koszulkę Movember Polska 2015 oraz worek na buty z okolicznościowym nadrukiem. Oprócz tego zapewniamy oczywiście profesjonalny pomiar czasu, więc śmiało będziecie mogli oddać się sportowej rywalizacji. Trasa nie jest certyfikowana na określony dystans.

Bieg dla Jaj
8 XI 2015, Katowice
Start: Rynek
Ruszamy o godzinie 11:00
Meta: Bogucicka 6Mapka dzięki Google maps.

1 komentarze: