wtorek, 25 sierpnia 2015

Mad Max - charytatywnie w Kinie Kosmos

Wśród wszystkich projektów, które dotąd zrealizowaliśmy, Liga Bohaterów cieszy się największym zainteresowaniem. Cały czas jesteśmy zapraszani do szkół, gdzie prowadzimy warsztaty uczące, jak zachowywać się będąc świadkiem wypadku drogowego, jak wezwać pomoc i jak sprawdzać stan poszkodowanych. Ci, którzy brali udział w Lidze Bohaterów wiedzą, że są to dynamiczne sytuacje, "scenki" które trzeba "rozwiązać" i "wygrać", żeby uratować komuś życie. Dla tych, którzy jeszcze nie brali udziału w naszych zajęciach powiemy krótko: jest adrenalina, są emocje, bieganie, nawoływanie się i praca w grupie.

Co więc ma wspólnego Mad Max z warsztatami dotyczącymi wypadków drogowych? Z jednej strony wszystko (cały film to w końcu wielki karambol), z drugiej... jeszcze więcej niż Wam się wydaje!
Poszukując pomysłu na to, jak sfinansować dalsze zajęcia w ramach Ligii Bohaterów wymyśliliśmy, że "cegiełki" są pewnym wyjściem. Ale nie jakieś tam maskotki czy wisiorki - ale coś, co sami chcielibyśmy mieć. I oto wymyśliliśmy - w ramach "cegiełki" zapraszamy Cię do Kina Kosmos w Katowicach, gdzie 18 września 2015 o godzinie 20:00 odbędzie się wyjątkowy pokaz Mad Max: Na drodze gniewu.

Wyjątkowy o tyle, że film nie jest już przecież grany w kinach i jest to ostatnia szansa w najbliższym czasie zobaczyć go na wielkim ekranie, zanim znajomi zaproszą Cię na oglądanie go na telewizorze z wbudowanymi głośnikami. Wyjątkowy także dlatego, że można zapłacić za bilety tyle, ile się uważa. Można więc zdobyć wejściówkę za 5zł, albo dać za nią 50zł - wszystko zależy od Ciebie.
Ogromną, nowoczesną salę Kina Komos oraz pokaz filmowy zorganizowała nam gliwicka firma Marco (pozdrowienia dla całego zespołu!), więc każda złotówka, którą wydasz na bilet, trafi do naszej Fundacji, żebyśmy mogli kontynuować warsztaty w ramach Ligii Bohaterów w szkołach, w centrach handlowych, na miejskich rynkach czy w parkach.
Wejściówki rozchodzą się błyskawicznie, dlatego też nie zastanawiaj się dłużej i zamawiaj.
Droga jest prosta: wpisujesz swoje dane w formularzu zamówienia, robisz przelew i odbierasz wejściówkę w kasie kina.

Rezerwacji miejsc można dokonać pod tym linkiem!


Śledź też wydarzenie na Facebook, tam pojawiają się na bieżąco wszystkie newsy o tym wyjątkowym pokazie!

Impreza będzie też wspierana przez fanów serii Mad Max z ekipy OldTown Festival, którzy przyjdą w strojach filmowych, by dać Ci okazję do zrobienia sobie z nimi niepowtarzalnych zdjęć. Więcej informacji - pod tym linkiem.

Źródła zdjęć: materiały promocyjne filmu, Kino Kosmos, materiały promocyjne.

0 komentarze:

Prześlij komentarz