piątek, 12 czerwca 2015

Rozpoczynamy współpracę z BikeID

Z przyjemnością informujemy, że w rozpoczynamy współpracę z firmą FHU "Poręba", właścicielem sklepu internetowego i stacjonarnego BikeID. Dzięki zaangażowaniu BikeID będziemy mogli wspólnie zrealizować kilka projektów i przygotować materiały, zarówno w formie artykułów jak i klipów video, ukierunkowanych na bezpieczeństwo rowerzystów. Priorytetem naszej współpracy jest zwiększanie świadomości rowerzystów, zwłaszcza miejskich, w zakresie ich bezpieczeństwa w codziennym użytkowaniu dróg i ścieżek rowerowych.
FHU "Poręba", właściciel krakowskiego sklepu BikeID i sklepu internetowego BikeID (dostępnego pod adresem www.bikeid.pl) działa od 1997 roku i jest wyłącznym dystrybutorem wielu marek związanych zarówno z kolarstwem miejskim, szosowym jak i ekstremalnym w Polsce. Ostatnio do oferty firmy dołączyła także marka Hovding - producent "niewidzialnych" kasków rowerowych, które przybliżymy Wam na naszych stronach.
Zapraszamy do obserwowania naszej strony i fanpage na Facebook, gdzie pojawiać się będą kolejne materiały dotyczące bezpiecznej jazdy na rowerze. Zapraszamy także do sklepu BikeID - część zysku z każdego sprzedanego kasku Hovding przeznaczana jest na naszą Fundację.


 Zdjęcia dzięki BikeID.

0 komentarze:

Prześlij komentarz