czwartek, 11 czerwca 2015

Otrzymaliśmy tytuł Debiut Roku 2014

Fundacja "Kapitan Światełko" została wyróżniona tytułem Debiut Roku 2014 dla nowej organizacji pozarządowej, która w roku 2014 podjęła działalność na rzecz mieszkańców Gliwic. Gala rozdania nagród jak co roku odbyła się w ruinach Teatru Victoria w Gliwicach i podsumowała konkurs organizowany przez Prezydenta Miasta Gliwice pośród organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę w Gliwicach.
Nasza Fundacja rozpoczęła działanie w styczniu 2014 roku i w ciągu pierwszych miesięcy swojego funkcjonowania zdołała zorganizować wiele dużych projektów, w tym pierwszą w Polsce oficjalną odsłonę kampanii Movember. Na co dzień zajmując się realizacją warsztatów i spotkań dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym i promocji motosportu współpracowaliśmy z kilkunastoma partnerami z całej Polski oraz firmami zagranicznymi. Przyznanie tytułu Debiutu Roku 2014 jest uhonorowaniem pracy i profesjonalnego podejścia członków Zarządu i Rady Fundacji.
W trakcie gali otrzymaliśmy również nominację w kategorii Inicjatywa Roku 2014 za projekt "Liga Bohaterów", którego celem jest nauczanie młodzieży podstaw udzielania pomocy poszkodowanym w wypadkach drogowych. Prezes naszego Zarządu, Jakub Kajdaniuk, otrzymał wyróżnienie w kategorii Lider Społeczny Roku 2014 za zaangażowanie w działalność społeczną.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w nasze działania - członkom Rady i Zarządu Fundacji, wolontariuszom oraz partnerom - firmom i osobom prywatnym, bez których realizacja naszych projektów i zdobycie tej nagrody oraz wyróżnień nie byłoby możliwe.

Na fotografii (od lewej): Michał Mirski (członek Rady Fundacji) z nominacją w kategorii Inicjatywa Roku 2014, Jakub Kajdaniuk (Prezes Zarządu Fundacji) ze statuetką za Debiut Roku oraz wyróżnieniem w kategorii Lider Społeczny oraz Jakub Wesołowski (Wiceprezes Zarządu Fundacji) z nagrodą w kategorii Debiut Roku 2014.

0 komentarze:

Prześlij komentarz