poniedziałek, 1 czerwca 2015

Bieg dla jaj - listopad 2015

Jak zapewne już wiecie, w tym roku także zorganizujemy Movember - czyli najbardziej stylową akcję jesieni, w trakcie której będziemy uświadamiać mężczyzn, małych i dużych, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i profilaktyka nowotworowa. W edycji 2014 zorganizowaliśmy dla Was wyzwania biegowe na Endomondo, ale tego listopada na miłośników dbania o swoją kondycję czekają prawdziwe zawody. Wspólnie z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach organizujemy Bieg "dla jaj" na dystansie 10km. Impreza odbędzie się 8 listopada.
Wszystkie informacje na temat biegu będziemy udostępniać na bieżąco na naszej stronie internetowej. Zapisać można się już teraz przez link na końcu artykułu.
Wpisowe dla uczestników biegu wynosi 0zł, jeśli jednak zdecydujesz się coś nam przekazać, wykorzystamy te środki na edukowanie mężczyzn w zakresie profilaktyki męskich nowotworów.

Zapisz się na bieg tutaj!

Jeśli chcesz zaś zostać wolontariuszem i pomóc nam w organizacji biegu, możesz wypełnić formularz tutaj. Co będą robić wolontariusze? Wydawać numery startowe, pilnować wyznaczonych punktów na trasie i prowadzić rejestrację na mecie. Szkolenie dla wolontariuszy zorganizujemy w październiku.

Więcej informacji o użytkowaniu aplikacji Endomondo znajdziesz na przykład pod tym linkiem.

Źródło zdjęcia: Flickr.

1 komentarze: