czwartek, 28 maja 2015

Polecamy wycieczki rowerowe z PTTK

Jeżeli wydaje Wam się, że PTTK to głównie zbieranie odznak w schroniskach, to jesteście w dużym błędzie. Nasz kolega Radek z ramienia Oddziału Uczelnianego PTTK w Gliwicach, a konkretniej - Młodzieżowego Klubu Turystyki Aktywnej "Ryś" organizuje wycieczki piesze i rowerowe. Nie dajcie się zmylić nazwie, wcale nie trzeba być "młodzieżą", żeby móc się na nie wybrać.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę, jaką dostaliśmy od Radka. Jeśli interesuje Was któryś z wyjazdów, skontaktujcie się z nim pod adresem mailowym lub przez telefon (601-802-695, nawet w godzinach wieczornych).


4-7 czerwca - Dolny i Górny Śląsk

Wycieczka rowerowa, konieczny sprawy rower i sakwy, noclegi w namiotach. Start we Wrocławiu, Meta w Gliwicach. Koszt: 110zł, 80zł dla członków PTTK.

12-19 czerwca - Góry Słowacji

Wycieczka piesza - obóz wędrowny z namiotami i dzikimi biwakami. Koszt: 230zł, 200zł dla członków PTTK.

11-19 lipca - Staropolska / Podlasie

Wycieczka rowerowa, konieczny sprawny rower i sakwy, noclegi w namiotach. Start w Radomiu, meta w Białymstoku. Koszt: 330zł, 300zł dla członków PTTK.

8-16 sierpnia - Spływ Kajakowy Radew - Parsęta

Spływ kajakowy - kajaki i sprzęt zapewnia organizator. Koszt: 330zł, 300zł dla członków PTTK.

22-31 sierpnia - Bieszczady

Wycieczka piesza - obóz wędrowny z namiotami. Koszt: 330zł, 300zł dla członków PTTK.


Wszystkie koszty obejmują noclegi, przejazdy w czasie obozu (bez dojazdu na miejsce zbiórki i wyjazdu), program, ubezpieczenie i obsługę przewodnika. Wyżywanie kupowane jest z osobnej składki, ale razem dla wszystkich. Dla uczestników poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców. Obozy są niekomercyjne, stąd niskie ceny, członkostwo PTTK można uzyskać od organizatorów od ręki.


Zapraszamy do udziału - znamy organizatorów i wiemy, że zabawa będzie przednia. Wszelkie pytania prosimy kierować pod wskazanym adresem e-mail lub pod numer telefonu Radka. Nasza Fundacja nie jest organizatorem tych wyjazdów, przekazujemy Wam jedynie informację i polecamy aktywny wypoczynek.

Źródła zdjęć: jeden, dwa.

0 komentarze:

Prześlij komentarz