poniedziałek, 4 maja 2015

Konkurs Liderzy Społeczni Gliwic 2014

Ponieważ siedziba naszej organizacji mieści się w Gliwicach, nasza Fundacja została zgłoszona do konkursu Liderzy Społeczni 2014. Celem konkursu, ogłoszonego przez Prezydenta Miasta, jest uhonorowanie najprężniej działających stowarzyszeń i fundacji pochodzących z Gliwic. Zwycięzców w większości kategorii wybiera kapituła konkursowa, natomiast Inicjatywa Roku 2014 wyłoniona zostanie w drodze głosowania internetowego.
W głosowaniu tym możesz wziąć udział także Ty - znajdziesz je pod tym linkiem. Zgłoszoną przez nas Inicjatywą Roku 2014 jest Liga Bohaterów, która narodziła się w roku ubiegłym i realizowana jest aż do dziś. Są to warsztaty pierwszej pomocy dla młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, które organizowaliśmy nie tylko w Gliwicach, ale na terenie całego Śląska. Pozwalają one nie tylko na przeszkolenie uczestników z zagadnieniami związanymi z pierwszą pomocą, ale także na oswojenie lęku, który paraliżuje ludzi w sytuacjach kryzysowych i zagrożeń. Więcej o Lidze Bohaterów możesz przeczytać tutaj.
Nagrodą w konkursie są środki pieniężne, które, w przypadku wygranej, przeznaczymy na realizację kolejnych warsztatów w szkołach.

Oprócz Inicjatywy Roku 2014, mamy także szanse na zwycięstwo w innych kategoriach: jako fundacja, która rozpoczęła działalność w ubiegłym roku jesteśmy nominowani za najlepszy debiut wśród organizacji pozarządowych w 2014 oraz w kategorii za całokształt działalności w ubiegłym roku - do tytułu Najlepszej Organizacji Roku 2014. Dziękujemy za nominacje i dziękujemy za Wasze głosy w konkursie na Inicjatywę Roku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz