poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Nominacja w konkursie PRotony

Za działania związane z realizacją kampanii Movember w 2014 roku prezes zarządu naszej Fundacji, Jakub Kajdaniuk, nominowany jest do nagrody w konkursie PRotony. PRotony to nagrody przyznawane od 2007 roku profesjonalistom w dziedzinie komunikacji, którzy odznaczają się nieprzeciętnym myśleniem, innowacyjnością i talentem. Kapituła konkursu wyróżnia specjalistów wyznaczających standardy w branży PR i przyczyniających się do sukcesu firm i instytucji, w których pracują. Zgłoszonych do konkursu kandydatów oceniają członkowie Akademii Ekspertów PR, którą tworzą uznani specjaliści działający od wielu lat w branży.
Jakub nominowany jest w kategorii D: "osoba/zespół ds. komunikacji w organizacji pozarządowej/fundacji". Listę pozostałych kandydatów i ich profile możecie znaleźć pod tym linkiem.
W konkursie przyznawana jest również nagroda publiczności. Może na nią zagłosować każdy, również Ty - prosimy o Twoje głosy do 7 maja. Zagłosować można pod tym linkiem.
Wyniki konkursu znane będą 11 czerwca, kiedy to odbędzie się gala wręczenia nagród. 

Kandydatów do konkursu zgłaszają specjaliści z branży PR, którzy doceniają wybrane działania i chcą je wyróżnić. Bardzo cieszymy się, że już pierwsza edycja kampanii Movember została zauważona i doceniona. Z pewnością pomoże to w organizacji kolejnych listopadowych akcji na rzecz męskiego zdrowia.

0 komentarze:

Prześlij komentarz