czwartek, 26 marca 2015

Reklamuj się przez kampanie z nami

Dla wielu firm działania w zakresie społecznej odpowiedzialności są jedynie formą PR, który z kolei traktowany jest wyłącznie jako rodzaj reklamy, komunikowanej nieco inaczej niż poprzez tradycyjne nośniki. Zarówno dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają spójnej kampanii CSR, ale chcieliby reklamować się w mniej standardowy sposób, jak i tych, którzy posiadają już przygotowane założenia w tej kwestii przygotowaliśmy nowe założenia współpracy przy realizacji naszych projektów.

Dzięki współpracy z Google i rozbudowanym narzędziom związanym z kampaniami internetowymi, jakie zostały nam udostępnione, możemy prezentować działania Twojej firmy związane ze wsparciem naszych projektów szerokiemu gronu odbiorców poprzez umieszczenie informacji o wspólnych działaniach w wynikach wyszukiwania przeglądarki Google. Dzięki temu my uzyskujemy możliwość realizacji projektu, a Ty docierasz do swoich klientów z nowym przekazem odpowiedzialnego społecznie przedsiębiorcy, który wspiera działania dynamicznie rozwijającej się Fundacji działającej na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach, w szkołach i firmach.


Nasze zeszłoroczne projekty przyniosły nam nominację do konkursu Liderzy Społeczni 2014, gdzie nominowani jesteśmy w kategoriach Najlepsza Organizacja Pozarządowa, Najlepszy Debiut wśród NGO, które zaczęły swoje działania w 2014 roku, oraz Najlepsza Inicjatywa (za projekt Liga Bohaterów). Nasza ogólnopolska kampania Wąsopad - czyli Movember 2014, w której edukowaliśmy młodych mężczyzn w kwestii profilaktyki raka jąder, została nominowana w prestiżowym konkursie PRtony, który nagradza najlepsze kampanie PRowe w Polsce.

W tym roku współpraca z Google zagwarantowała nam możliwość umieszczania naszych reklam w wynikach wyszukiwania. Doprowadziło to do pięciokrotnego wzrostu średniej liczby wejść na naszą stronę internetową.

Nasze reklamy docierają do dziesiątek tysięcy osób dzięki dobranym słowom kluczowym. Nad ich prowadzeniem czuwają specjaliści z Google oraz niezależnej polskiej firmy zajmującej się prowadzeniem kampanii reklamowych w internecie i mediach społecznościowych dla znanych marek. Pierwsza kampania, jaką zrealizowaliśmy wspólnie z jednym z salonów samochodowych w ciągu 10 dni zagwarantowała blisko 1000 wyświetleń samego artykułu, oraz kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń w wynikach wyszukiwania Google. Obecnie wszystkie nasze działania i projekty umieszczane są w wynikach wyszukiwania dzięki wsparciu Google i kampanii reklamowych AdWords.

Jak Ty i Twoja firma możecie skorzystać na współpracy z nami? Dzięki wsparciu naszych projektów zyskujesz rzetelnego i rozpoznawalnego partnera z zakresie realizacji Twojej polityki odpowiedzialnego przedsiębiorcy. Pomagasz w realizacji projektów dla szkół i instytucji w Twoim otoczeniu, a także dla Twoich pracowników, a jeśli zechcesz - także w ogólnopolskich kampaniach i projektach, jakie organizujemy bądź będziemy organizować w drugiej połowie 2015 roku. Wreszcie - informujesz o tym klientów i potencjalnych klientów, którzy znajdą Cię lub Twój produkt w wyszukiwarce Google.

Realizacja projektów z Fundacją "Kapitan Światełko" nigdy nie była "oddaniem pieniędzy na cele dobroczynne" - to zawsze współpraca w porozumieniu z Tobą, wspólne ustalenie założeń projektu i komunikacja dla Twoich pracowników i klientów pokazująca odpowiedzialną społecznie stronę Twojego przedsiębiorstwa.
Jeśli chcesz zaangażować się w nasze projekty, masz co do nich jakiekolwiek pytania bądź interesuje Cię realizacja Twojego pomysłu wspólnie z nami, napisz na: csr@kapitanswiatelko.pl lub poproś Twojego managera CSR, by ustalił z nami zasady współpracy.

Źródła zdjęć: jeden, dwa i trzy to wyniki statystyczne dostępne dzięki Google i Google Analytics dla wybranych podstron i kampanii realizowanych w Marcu 2015.

0 komentarze:

Prześlij komentarz