piątek, 13 marca 2015

Google zapewnia reklamy dla Fundacji Kapitan Światełko

Mamy wielką przyjemność zakomunikować, że dzięki Google od tego tygodnia możemy być zdecydowanie bardziej obecni w sieci. Dołączając do programu Google dla organizacji pozarządowych nawiązaliśmy porozumienie, dzięki któremu możemy reklamować realizowane przez nas projekty i inicjatywy w wynikach wyszukiwania, gwarantując im większy rozgłos.
W tym tygodniu rozpoczęliśmy nasze pierwsze kampanie dzięki budżetowi udostępnionemu nam przez Google. Tak jak firmy możemy teraz reklamować się w wynikach najpopularniejszej wyszukiwarki internetowej świata. Dzięki temu artykuły z naszych stron internetowych i blogów będą teraz widoczne na szczycie listy w swoich kategoriach tematycznych dla wszystkich użytkowników sieci.
Dzięki współpracy z firmą Google możemy zagwarantować zarówno sobie jak i partnerom prywatnym i instytucjonalnym, którzy pomagają nam w realizacji naszych projektów, rozszerzone pakiety promocyjne i informacyjne, łącznie z bardzo wysokimi budżetami na reklamę internetową w wyszukiwarce. Dzięki temu informacje o realizowanych przez nas programach i akcjach trafiać będą do osób zainteresowanych danym tematem czy branżą - znacznie polepszając naszą pozycję w sieci i pozwalając nam na zdobycie nowych uczestników projektów, fanów i osób chętnych do wsparcia inicjatyw realizowanych przez Fundację.

Źródło zdjęcia: jeden.

0 komentarze:

Prześlij komentarz