środa, 19 listopada 2014

WąsParty w restauracji BRICK!

Najlepsza impreza sezonu, finał najbardziej stylowej akcji roku, wydarzenie miesiąca - tak w skrócie możemy opisać to, na co chcemy Was zaprosić. Was i Wasze Wąsy. Przez cały miesiąc wszyscy walczymy o nową twarz męskiego zdrowia, o to, by wreszcie zaczęto mówić o profilaktyce i by faceci zaczęli się badać i dbać o swoją kondycję.
W związku z czym należy nam się coś od życia.
"BRICK Krakowska 18" w Tarnowskich Górach to laureat nagrody Best Award of Excellence 2014, Poland 100 Best Restaurant. To właśnie ta niezwykła restauracja zaprasza Was wszystkich na niezwykłą, Wąsatą imprezę. Będziecie mieli okazję wziąć udział także w koncercie laureata programu X Factor i "Mam Talent" Kuby Nycza oraz Jacka Dołęgi akustycznie. Patronat nad imprezą obejmuje Urząd Miasta Tarnowskie Góry, a cały dochód z tego koncertu zostanie przekazany na Wąsopad - naszą akcję, której celem jest walka z rakiem prostaty i jąder.
Uratujcie wspólnie z nami kilku facetów świetnie się przy tym bawiąc.
Oprócz wspaniałej atmosfery, świetnego miejsca i występów gwiazd będziecie mogli także spotkać się z nami - organizatorami całego tego zamieszania, porównać swoje Wąsy i trafić na pierwsze strony Fejsbuka.

Ważna sprawa - lepiej przyjedźcie taksówkami i pociągami!0 komentarze:

Prześlij komentarz