piątek, 28 listopada 2014

Wąsopadowy superpakiet

Przez cały miesiąc zachęcaliśmy Panów do tego, aby badali się pod kątem profilaktyki nowotworowej i zaczęli dbać o swoje zdrowie i kondycje. Wspólnie z prof. dr hab. Violettą Szczypulec - Plintą ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego ustaliliśmy, że męska niechęć do badania się jest kwestią przede wszystkim edukacji. Z Grzegorzem Więcławem, ekspertem psychologii sportu chcieliśmy Panów zachęcić do uprawiania sportu i dbania o swoją kondycję, ale rozmawialiśmy także o wielu innych aspektach akcji Wąsopad i o tym, czy ma ona szansę dotrzeć do mężczyzn w Polsce.

Dziękujemy już teraz wszystkim, którzy spotkali się z nami, pomogli nam wrzucając coś do puszek w Ministerstwie Śledzia i Wódki, korzystając z golenia przez Cyrulika Śląskiego czy Studio Żoli, oraz tym, którzy w swoich firmach zorganizowali Wąsopadowe imprezy. Wszystkim szczegółowo i za wszystkie zasługi podziękujemy już w grudniu, ale już dzisiaj mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę.


które można przeprowadzić w placówkach sieci Diagnostyka w rejonie Śląsk. Obiecujemy, że w przyszłym roku będą już w całej Polsce! Co jest w tym pakiecie? Wszystkie podstawowe badania krwi, łącznie z markerami nowotworowymi. Ile to kosztuje: 151zł z wydrukowanym z naszej strony kuponem. Możecie go wykorzystać do końca tego roku.
A więc Panowie, do badań!


Źródła zdjęć: jeden, dwa.

0 komentarze:

Prześlij komentarz