sobota, 8 listopada 2014

Wąsopad na żywo - wpadnij, zobacz, dołącz!

Wąsopad to międzynarodowa akcja, której celem jest pokazanie nowej twarzy męskiego zdrowia. Zapuszczając Wąsy prowokujemy do dyskusji o profilaktyce nowotworów wśród mężczyzn. Na naszym blogu znaleźć możecie już sporo materiałów motywujących facetów do badań, do zadbania o swoją kondycję i wsparcie naszej kampanii.
Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się do działania w sieci. Możecie się z nami spotkać na żywo, porozmawiać o wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o kampanii Wąsopad i dobrze się z nami bawić.
W najbliższych tygodniach zapraszamy Was do Poznania i dwa razy do Katowic. Śledźcie też nasz fanpage, będziemy na pewno mieli dla Was jeszcze kilka atrakcji w zanadrzu!
Tymczasem, znajdziecie nas podczas:


Poznańskie Targi Piwne - 15.11.2014

Możecie znaleźć nas w sobotę na Poznańskich Targach Piwnych. Pojawimy się tam z ekipą z Cyrulika Śląskiego, a to oznacza, że będzie można się podgolić, ostrzyc i zmienić w prawdziwego gentlemana za sprawą rewelacyjnych barberów z Katowic. Wąsy, brody i inne kłaki - zapraszamy Was wszystkich.
Gdzie?
Poznań, ul. Głogowska 14, Hala 3 MTP.
Kiedy?
15.11.2014, od 10 do 22.
Ile?
Wjazd na teren targów 5zł.
Więcej informacji na stronie Targów Piwnych!


Zdarzy się pewnej nocy... w Katowicach - 18.11.2014

We wtorek, 18 listopada, będziecie mogli odpocząć po pracy w Inkubatorze Społeczne Aktywności w centrum Katowic. Będziecie mogli spotkać się z nami, porozmawiać na temat akcji Wąsopad, dołożyć się oczywiście do naszej zbiórki na badania i wziąć udział w foto sesji. Ubierzcie się elegancko - stylóweczka z lat '30 obowiązuje w trakcie tego wydarzenia, ponieważ wyświetlimy także film - Ich Noce z 1934 roku. Clark Gable, posiadacz jednego z najsłynniejszych "ołówkowych" wąsów ubiegłego roku zabawi Was w romantycznej komedii, więc zabierzcie ze sobą piękne niewiasty, które wspierają Wasze Wąsy!
Gdzie?
Katowice, ul. Młyńska 5, Inkubator Społecznej Aktywności
Kiedy?
18.11.2014, od 18 do 21 - film zaczniemy około 19:30
Ile?
Friko!
Wydarzenie możecie znaleźć na Facebook! - dołączcie, żebyśmy wiedzieli, ile miejsc przygotować (-:
Zajrzyjcie też na oficjalną stronę Inkubatora!


Kacza Zupa - wieczór z braćmi Marx - 23.11.2014

Plan na niedzielę wieczór jest prosty - zapraszamy Was wspólnie z Centrum Zimbardo na katowicki Nikiszowiec, urokliwą dzielnicę, gdzie spotkamy się, by zaprezentować swoje Wąsy, podyskutować o męskim zdrowiu i jego nowej twarzy a potem obejrzeć sobie film. Tym razem będziemy mieli dla Was Kaczą Zupę - film braci Marx z potężnym wąsiskiem Grucho w roli głównej.
Gdzie?
Katowice, Plac Wyzwolenia 5, od 18 do 21 - film zaczniemy około 19:30
Ile?
Oczywiście za friko!
Wydarzenie możecie znaleźć na Facebook! - dołączcie, żebyśmy wiedzieli, ile miejsc przygotować (-:

0 komentarze:

Prześlij komentarz