poniedziałek, 20 października 2014

Wąsopad - uratuj kilku facetów

Wąsopad - miesiąc dawniej znany jako Listopad. Zmieniamy jego nazwę, tak, jak zmieniamy spojrzenie na męskie zdrowie. Wspólnie z międzynarodową Fundacją Movember działającą w ponad 20 krajach realizujemy po raz pierwszy w Polsce kampanię prezentującą "Nową Twarz Męskiego Zdrowia".

Pierwszego listopada golimy się na gładko. Przez miesiąc zapuszczamy Wąsy, aby prowokować do dyskusji na temat męskiego zdrowia. Prezentujemy wywiady i artykuły, żeby nakłonić facetów, aby wstali z kanapy i wzięli się za swoje zdrowie. Zrobili badania. Zmienili dietę i przyzwyczajenia. Zadbali o swoje zdrowie i kondycję. Zachęcamy Panie, aby wzięły udział w akcji i pokazywały swoim najbliższym mężczyznom - chłopakom, mężom, ojcom i braciom - że też mogą zrobić coś dobrego dla siebie.

Wszystko to ma jeden cel - uratowanie kilku facetów. Albo i kilku tysięcy, którzy co roku dzięki akcji Movember na całym świecie zmieniają coś w sobie i robią coś dla swojego zdrowia. Wy zrobicie to dbając o siebie. Razem zrobimy to zbierając pieniądze na badania nad rakiem jąder, prostaty i wsparciem ośrodków zajmujących się depresją wśród mężczyzn.

W 2014 roku w Polsce zbieramy pieniądze na profilaktykę raka prostaty, jąder i leczenie depresji wśród mężczyzn. Organizujemy dla Was konkursy, imprezy i dobrą zabawę, ale Wy musicie pomóc nam zachęcając znajomych do wsparcia akcji i pomagając nam w zbiórce.

Teraz Ty! Tak, Ty! Jazda, udostępniać ten artykuł dalej. Ale zanim to zrobisz, pomyśl - w Twoim mieście co dziesiąty facet zachoruje na raka jąder albo prostaty. Najmłodszy z nich będzie miał 14 lat, większość koło trzydziestki. Dwóch z dziesięciu, którzy zachorują, nowotwór zabierze. Jednym z nich może być Twój ulubiony fryzjer, pan z kiosku albo kierowca Twojego autobusu. To może być Twój brat, Twój tato, mąż lub kolega, z którym co tydzień chodzisz do pubu. Nie pozwól na to! Przyłącz się do walki!


Wesprzyj akcję wpisując w tytule przelewu "Wąsopad" - jeżeli chcesz wesprzeć międzynarodową akcję, lub "Wąsopad - Polska", jeżeli chcesz, żeby Twoje pieniądze pomogły sfinansować badania w Polsce.

Raiffeisen Polbank:

79 1750 0012 0000 0000 2318 1584


BGŻ:

08 2030 0045 1170 0000 0476 4220


 

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na nasz blog. Mamy także wprowadzenie w pigułce: dla Pań i dla Panów.

Jeżeli możesz wesprzeć nas w USD lub EUR, wejdź bezpośrednio na nasze profile na stronach Movember. Na przykład na profil naszego prezesa zarządu!