poniedziałek, 27 października 2014

Ścigaj się o męskie zdrowie!

Wąsopad to nie tylko zapuszczanie Wąsów, zbiórka na badania i artykuły mające zachęcić Panów do tego, żeby zaczęli dbać o swoje zdrowie chodząc do lekarza. To także okazja, by wszystkich zachęcić do tego, by wstali z kanapy i trochę się, dla dobra swojego organizmu, poruszali. Panowie, pokażcie, że nie chcecie zgnuśnieć przed telewizorem czy konsolą! Panie, zmotywujcie mężczyzn do tego, żeby zaczęli się ruszać!
Żeby ułatwić Wam zadanie zadbania o swoją kondycję przygotowaliśmy wywiad z Grzegorzem Więcławem, ekspertem psychologii sportu, który współpracuje między innymi z zawodnikami rugby na wózkach. W rozmowach z nim będziemy starali się Was zachęcić do tego, żebyście znaleźli najbardziej odpowiadający Wam sport i wyrobili sobie nawyk regularnego ruszania się.
Wspólnie ze Ścigacz.pl mamy także dla Was wyzwanie sportowe na Endomondo! Możecie je znaleźć pod tym linkiem:

Ścigaj się o męskie zdrowie - wzywanie na Endomondo!


Waszym celem jest zdobycie jak największej ilości kilometrów! Możecie to robić jeżdżąc na rowerze, spacerując, czy biegając. Razem z redakcją Ścigacz.pl przygotowaliśmy nagrody dla Pana, który przemierzy najwięcej kilometrów zachęcając swoich kumpli do wyrobienia sobie kilku zdrowych nawyków i ruszania się razem z nim. Dla Pani z najwyższym wynikiem także mamy nagrody - chodzi przecież o to, żeby motywować facetów, by poszli za przykładem aktywnie dbających o swoje zdrowie i kondycję Pań.
Na zwycięzcę czekają kalendarze na 2015 od Ścigacz.pl oraz redakcyjne upominki, ze strony Fundacji to akcesoria biegacza, a oprócz tego sypniemy odrobiną dobroci ze skarbców Movember Foundation, które splądrowaliśmy z ich australijskiej siedziby!
Kilometry zaczną być liczone pierwszego, więc zapiszcie się do wyzwania już teraz, zaproście wszystkich swoich znajomych i... w drogę!


Źródła zdjęć: jeden, dwa, trzy.

0 komentarze:

Prześlij komentarz