sobota, 25 października 2014

Od wilkołaka do niemowlaka - konkurs!

Już tylko tydzień został do rozpoczęcia operacji Wąsopad - najbardziej stylowej akcji tego roku. Zapuszczając Wąsy mężczyźni będą prowokować do dyskusji na temat męskiego zdrowia, kondycji i konieczności badania się także przez facetów. Odważni i eleganccy gentlemani na całym świecie przez miesiąc zjednoczeni zostaną przez Wąsy rosnące w słusznej sprawie.
My w tym czasie zapewnimy Wam niezbędną dawkę wiedzy i ruchu, a także kilka małych konkursów, które powinny nawet największych leni zachęcić do tego, żeby zrobili coś dobrego dla swojego organizmu. W zamian oczekujemy, że wspomożecie naszą kampanię w Polsce i na świecie - możecie to zrobić pod tym linkiem.
Ale zaraz, to nie koniec! Prawdziwy gentleman jest nie tylko dystyngowany, kulturalny i uprzejmy, ale także odważny. Wiemy, zapuszczenie Wąsa to nie lada wyzwanie - ale teraz pora zwrócić się do brodaczy, którzy mają najwięcej do roboty przed pierwszym listo... Wąsopada. 
Nowy trend nazywa się "beard sacrifice" czyli ofiara lub też poświęcenie brody. Tak jest, wikingowie, piraci i wilkołaki - pora na ogarnięcie krzaka na twarzy i zgolenie Cyrulikiem Śląskim przygotowaliśmy rytualne golenie naszych własnych bród. Zobaczycie je już w przyszłym tygodniu. Jeżeli jednak nasz przykład Wam nie starcza, wspólnie ze Ścigacz.pl zorganizujemy dla Was mały konkurs - zróbcie sobie zdjęcie przed goleniem brody i po, wrzućcie je jako jedno foto na nasz fanpage na Facebooku i zaproście znajomych do lajkowania Waszej metamorfozy w imię Wąsopada!

Brodacz, a właściwie - ex-brodacz - który zgarnie najwięcej lajków do 9 listopada dostanie od nas i Ścigacz.pl nagrodę za swoje poświęcenie. 
Spokojnie, macie jeszcze tydzień, żeby to przemyśleć. Wyobraźcie sobie swoje twarze bez zasłaniającego je buszu... Wam też ciężko to przychodzi? Na początku tygodnia wrzucimy Wam poradnik golenia brody, może on Was przekona. Ale teraz, gdy gładzicie swoje brody wiecie już, że ziarno zwątpienia zostało zasiane. Tak, pożegnajcie się z nimi na Wąsopad. Wąs czeka, Panowie gentlemani!

Źródła zdjęć: jeden, dwa.

0 komentarze:

Prześlij komentarz