poniedziałek, 1 września 2014

Nasza ankieta, Twoje pomysły

Jesienią tego roku będziemy mieli okazję uczestniczyć w konferencji związanej z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Zwykle, kiedy o tym wspominamy wszyscy myślą o wypadkach samochodowych, ale nie zapominajmy, że kwestia bezpieczeństwa dotyczy nas wszystkich - także rowerzystów, pieszych, rolkarzy, biegaczy, etc.
Nie zrozumcie nas źle - jeżdżąc codziennie po drogach nie myślimy o tym, że za chwilę ktoś w nas wjedzie, stanie się tragedia i skończy się to szpitalem; wypadki nie są naszą obsesją i chcemy o nich myśleć i mówić najrzadziej jak to tylko możliwe - wychodzimy bowiem z założenia, że lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Z tego też powodu zwracamy uwagę na to, że lepiej jest każdego wieczoru wrócić do domu, zjeść kolację i obejrzeć film, niż trafić do szpitala i spędzić kilka tygodni jedząc papkę. Sądzimy, że zamiast straszyć wypadkami, lepiej zwracać uwagę na to, jak ważna jest bezpieczna i ostrożna jazda.
Z tego też wynika nasz udział w konferencji i współpraca z Przedsiębiorstwem Badawczym MIRSKIM - przygotowaliśmy ankietę i jej wynikami chcemy poprzeć nasze tezy i pomysły.
Bezpieczeństwo dotyczy wszystkich, a więc także Ciebie - poświęć kilka minut na wypełnienie odpowiedzi na tych kilka pytań i pomóż nam naszkicować obraz polskich użytkowników dróg - ich stosunku do dziurawych nawierzchni, fotoradarów czy pisania smsów za kierownicą.
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi i podawanie ankiety dalej.
A oto i LINK DO ANKIETY.


Źródło zdjęcia: kohlmann.sascha przez photopin cc.

0 komentarze:

Prześlij komentarz