wtorek, 16 września 2014

Fundacja "Mam Marzenie"Fundacja "Mam Marzenie" jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych instytucji wśród polskich NGO. Działa od lat w całym kraju, pomagając dzieciom w ich zmaganiach z chorobami zagrażającymi ich życiu. Mottem Fundacji "Mam Marzenie" jest hasło: "gdy marzenia się spełniają to choroby gdzieś znikają... choć na chwilę".
Mieliśmy możliwość zaaranżowania jednej takiej chwili dla chłopaka, który stał się naszym dobrym przyjacielem i zapewnił nam niesamowity weekend pełen wrażeń - mowa oczywiście o Tomku, którego zabraliśmy na Grand Prix Republiki Czeskiej, międzynarodowej serii MotoGP, porównywanej do Formuły 1 na motocyklach.
Chociaż marzenia zwykle realizowane są przez firmy, które wspomagają Fundację "Mam Marzenie" to nasza Fundacja pełniła w tym wypadku rolę głównego realizatora wyjazdu. Projekt nie powiódłby się bez wsparcia Business Lease Poland, MM Cars Katowice i Coca-Cola HBC Polska, a także wolontariuszy Fundacji "Kapitan Światełko", którzy zrealizowali cały wyjazd, od przygotowania planu podróży po spędzenie godzin za kierownicami samochodów wioząc Tomka i jego mamę do Brna i z powrotem. To nasza Fundacja pozyskała wszystkich partnerów, uzyskując także wsparcie od organizatora międzynarodowej serii, hiszpańskiej firmy Dorna Sports S.L. i największego polskiego portalu motocyklowego Ścigacz.pl.
Temu, zorganizowanemu w kilka tygodni przedsięwzięciu towarzyszył także ogromny event na portalu Facebook, który wsparło ponad 10.000 osób, dzięki sprawnej kampanii Fundacji "Kapitan Światełko" i Fundacji "Mam Marzenie".
Więcej o realizacji tego projektu znaleźć można także na naszej stronie internetowej.


Wszystkie zdjęcia: Bartłomiej Balicki / Fundacja "Kapitan Światełko"
Używaj z oznaczeniem źródła, tylko w celach niekomercyjnych, modyfikacje niedozwolone.
(CC BY-NC-ND 3.0 PL)

0 komentarze:

Prześlij komentarz