poniedziałek, 25 sierpnia 2014

MM Cars Katowice - wyjazd Tomka na MotoGPSalon MM Cars Katowice udostępnił nam dwa samochody: Range Rover Sport i Range Rover Evoque, na przejazd z Tomkiem do Czech. Tomek jest podopiecznym Fundacji "Mam Marzenie", która pomaga dzieciom i młodzieży walczyć z chorobami zagrażającymi ich życiu poprzez spełnianie ich marzeń. Tomek chciał zobaczyć na żywo zawody serii MotoGP, ponieważ jest wielkim fanem motocykli. Nie sądził jednak, że jego marzenie spełni się tak szybko.
Dzięki MM Cars podczas przygotowań do tego wyjazdu nie musieliśmy się martwić o środek transportu - dwa ogromne, niezwykle wygodne samochody zabrały nas z Katowic do Zaborza, gdzie mieszka Tomek, a potem malowniczą trasą aż do Brna i na tor Masaryk Circuit, gdzie mogliśmy przeżyć, zobaczyć i usłyszeć najbardziej prestiżowe zawody motocyklowe na świecie.
Cała ta wyprawa i spełnienie marzenia Tomka nie byłoby jednak możliwe bez wsparcia MM Cars Katowice, dzięki którym mogliśmy przejechać blisko 700km w ciągu jednego dnia tymi niezwykłymi autami. Były one nie tylko wygodne dla kierowców, którzy brali udział w tej przygodzie, ale także i dla Tomka, jego mamy i towarzyszących mu wolontariuszy. 
Dziękujemy całemu zespołowi MM Cars Katowice, w szczególności zaś paniom Magdalenie Kałuzińskiej i Dorocie Grzybek za wsparcie i współpracę przy tym projekcie.
Więcej informacji o tym wyjeździe znajdziesz na stronie głównej Fundacji.


Wszystkie zdjęcia: Bartłomiej Balicki / Fundacja "Kapitan Światełko"
Używaj z oznaczeniem źródła, tylko w celach niekomercyjnych, modyfikacje niedozwolone.
(CC BY-NC-ND 3.0 PL)

0 komentarze:

Prześlij komentarz