piątek, 18 lipca 2014

Kocham mój kask! - konkurs dla miłośników DH i FR


Z okazji zawodów Diverse Downhill Contest w Międzybrodziu Żywieckim, których Fundacja "Kapitan Światełko" jest honorowym patronem, zorganizowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośników DH i FR.

Z doświadczenia wiemy, jak niewygodne jest przewożenie kasków typu full-face - przypinanie ich do plecaków, wożenie "na czółko" czy na kierownicy, ponieważ ciężko je gdziekolwiek zmieścić czy umocować.

Współpracując ponownie z Basią Maroń, której portfolio możecie znaleźć pod tym adresem, przygotowaliśmy dwa wygodne pokrowce na downhill'owe i freeride'owe kaski. Zamykane na ściągacz i zapinane na trzy paski (w tym jeden od góry, za ucho plecaka) pozwalają przewieźć każdy kask na każdym typie plecaka - ściągane, odblaskowe pasy pozwalają dopasować pokrowiec tak, aby nie huśtał się na boki i nie obijał podczas jazdy. Zapięcie od góry sprawia, że kask nie zsuwa się po plecaku. 

Aby wygrać jeden z tych dwóch pokrowców wystarczy wysłać swoje zdjęcie w konkursie na portalu Facebook. Zdjęcie musi pokazywać, jak ważny jest dla Ciebie kask - ile chwil z nim dzielisz, jak bardzo o niego dbasz i jak nie wyobrażasz sobie życia bez niego. Mówiąc w skrócie - love story z Twoim full-face'm!

Konkurs dostępny jest pod tym adresem.


Na Facebook znajdziesz także regulamin konkursu i szczegółowe warunki. Zdjęcia można przesyłać tylko w ten weekend - od piątku do niedzieli w nocy, a głosować na nie od niedzieli do wtorku włącznie.

Osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów może wybrać, który pokrowiec otrzyma - drugi zostanie wysłany do autora zdjęcia, który zajął drugie miejsce.
Szczegółowe informacje o zawodach, których patronujemy, czyli Diverse Downhill Contest znaleźć można na stronie organizatora.

Kask na formę do przygotowania pokrowców udostępnił nam sklep MKBike Gliwice - wielkie dzięki!