środa, 11 czerwca 2014

Konkurs - zgadnij, czym zawieziemy Tomka?

Dzięki uczestnikom wydarzenia na Facebook - "Zabierz Tomka na Moto GP do Czech" - możemy zrealizować jego marzenie i zapewnić mu niezapomniane przeżycia. Nie myślcie jednak, że wystarczy, że zbierzemy Wasze głosy wsparcia, a potem będziemy cierpliwie czekać do sierpnia, żeby pokazać Wam zdjęcia z wyjazdu - już dzisiaj mamy dla Was mały konkurs - zgadywankę.
Zasady są proste - na stronie wydarzenia na Facebook umieścimy zdjęcia różnych elementów samochodów, które MM Cars udostępni nam na czas wyjazdu. Po tych fragmentach musicie rozpoznać, co to za auta - wymagamy nazwy producenta, nazwy lub oznaczenia modelu i wreszcie - roku produkcji. Trochę to skomplikowane? Nie myślcie, że będzie łatwo - MM Cars Katowice posiada w swojej ofercie kilka marek, więc zadanie będzie tym trudniejsze.
Samochody mamy dwa, a więc i nagrody będą dwie - przygotowała je Basia Maroń ze ŚLONSQ, marki, która funkcjonuje pod skrzydłami świętochłowickiej Fundacji Rodzin Polskich. Portfolio prac ŚLONSQ możecie znaleźć pod tym linkiem, a projekty Basi w tym miejscu. Osoba, która jako pierwsza poda właściwą odpowiedź w komentarzu pod najnowszym udostępnionym przez nas zdjęciem otrzyma od nas torby z materiałów z recyclingu wykonane specjalnie z okazji zbliżających się zawodów Moto GP w Brnie. Torby są unikatowe - metodą sublimacji naniesiono na nie niepowtarzalne nadruki i gwarantujemy, że nigdzie podobnych nie znajdziecie.
Jeśli chcecie więc stać się posiadaczami jedynej w swoim rodzaju torby, zachęcamy do zgadywania. Wszystkie zdjęcia znajdziecie na stronie wydarzenia.

Mówiąc w skrócie:
1. Weź udział w wydarzeniu "Zabierz Tomka na MotoGP do Czech"
2. Zaczekaj, aż pojawią się zdjęcia fragmentów samochodów. Jeżeli nie padnie prawidłowa odpowiedź po pierwszych zdjęciach, będziemy umieszczać następne. Zwycięża prawidłowy komentarz pod najnowszym zdjęciem!
3. Wpisz w komentarzu markę, model i rocznik pojazdu, który MMCars Katowice daje nam na wyjazd.
4. Zaczekaj na wiadomość od Fundacji na Facebook - podaj nam swój adres i zaczekaj na przesyłkę.
5. Ciesz się wspaniałą torbą zaprojektowaną i wykonaną przez Basię Maroń ze ŚLONSQ!

0 komentarze:

Prześlij komentarz