środa, 28 maja 2014

Zabierz Tomka na MotoGP do Czech!

Tomek ma 16 lat - jest podopiecznym Fundacji Mam Marzenie i chciałby zobaczyć kiedyś zawody MotoGP na żywo - jako miłośnicy sportów motorowych nie mogliśmy pozostać obojętni w tej sytuacji. Organizujemy więc wyjazd dla Tomka do Brna - 17 sierpnia 2014 odbędą się tam zawody o Grand Prix Czech.

Dzięki współpracy Fundacji Mam Marzenie i Fundacji "Kapitan Światełko", MM Cars Katowice oraz Business Lease, sen Tomka ma szanse się spełnić. Kiedy dowiedzieliśmy się o tym, że nasi przyjaciele z Katowic odwiedzili 16-letniego mieszkańca Zaborza, a ten po długim namyśle wybrał w końcu wyjazd na zawody motocyklowe, zdecydowaliśmy, że zorganizujemy całą tę wyprawę. Zdecydowaliśmy się nie tylko pomóc w zdobyciu biletów na tę niezwykłą imprezę sportową, ale także przygotować cały wyjazd tak, aby był dla Tomka niezapomnianym przeżyciem.

Początkowo oryginalny sponsor tego wyjazdu postawił wymaganie: 10.000 uczestników wydarzenia na Facebook miało pozwolić na organizację wyjazdu Tomka. Z pewnych względów zdecydowaliśmy się jednak na zmianę partnera w realizacji tego wydarzenia - dzięki firmie MMCars z Katowic będziemy mogli przygotować zdecydowanie bardziej atrakcyjny wyjazd, zaś dzięki współpracy z Business Lease udało nam się zakupić bilety dla Tomka i jego opiekunów. Wydarzenie na Facebook przyniosło jednak ogromnie ważny efekt - wielkie wsparcie rzeszy ludzi dla Tomka i  pozytywną energię. Możesz znaleźć je pod tym linkiem.

Fundacja Mam Marzenie opiekuje się dziećmi i młodzieżą, których choroby zagrażają ich życiu. Dlatego też spełniają ich marzenia - ma to niebagatelne znaczenie dla samopoczucia i siły woli. Zajmując się nie tylko bezpieczeństwem w ruchu drogowym i propagowaniem sportów motorowych, ale także osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych wiemy, jak bardzo istotna jest wiara w to, że wszystko będzie dobrze. Wierzymy, że dla Tomka takim niezwykłym momentem będzie zajęcie miejsca na trybunie na torze w Brnie 17 sierpnia 2014.

Możesz pomóc tworzyć taką pozytywną energię i dając swoje wsparcie w prosty sposób - klikając "biorę udział" w tym wydarzeniu na Facebook, zapraszając swoich znajomych i podając te informacje dalej. Dzięki Tobie i Twoim przyjaciołom, którzy okazali tak duże zainteresowanie mogliśmy znaleźć nowego partnera do tego przedsięwzięcia, a ten niezwykły sen o wyjeździe na MotoGP - ziści się tego lata.
Polub także profile Fundacji "Kapitan Światełko" i Fundacji Mam Marzenie na Facebook - znajdziesz tam bieżące informacje o przygotowaniach do wyjazdu. Na naszej stronie pojawią się także zdjęcia i pełna relacja z całej wyprawy - dzięki temu i Ty będziesz mieć okazję przeżyć to, co pomożesz nam zorganizować.

Zdjęcia dzięki Fundacji Mam Marzenie.