środa, 14 maja 2014

M1 Zabrze - Centrum Handlowe - Targi Pasji #przezUE

Serdecznie dziękujemy Metro Properties Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-183, Al. Krakowska 61 i zarządowi Centrum Handlowego M1 Zabrze, 41-800, ul. Ryszarda Skubacza 1, za pomoc w organizacji konkursu #przezUE dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej z kilku Śląskich miast.
Centrum Handlowe M1 Zabrze zorganizowało nagrody za najlepsze prace dla uczestników konkursu, do którego zaproszonych zostało blisko 200 szkół. Dzięki uprzejmości M1 mogliśmy także przeprowadzić finał konkursu w udostępnionym lokalu i na pasażu Centrum Handlowego. Oprócz rozdania nagród w tym dniu odbyła się także impreza pod hasłem "Targi Pasji", która ubarwiła sobotę, 10 maja 2014, odwiedzającym tego dnia M1 Zabrze.
W ramach Targów Pasji w Centrum Handlowym M1 Zabrze mogły zaprezentować się, oprócz Fundacji "Kapitan Światełko", także inne organizacje pozarządowe, fundacje i stowarzyszenia z Zabrza, Gliwic, Rudy Śląskiej, Świętochłowic i Katowic.
Bez dobrej woli, pomocy i celnych uwag zarządu Centrum Handllowego i pracowników ochrony nie byłoby możliwe zrealizowanie wydarzenia na taką skalę, zaangażowanie takiej ilości osób i organizacji oraz przede wszystkim – zmotywowanie uczniów do pogłębiania swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym za granicą i wiedzy o innych krajach Unii Europejskiej.

0 komentarze:

Publikowanie komentarza