czwartek, 3 kwietnia 2014

ŚLONSQ na Targach Pasji


Z dumą informujemy, że na Targach Pasji, które odbędą się przy okazji finału organizowanego przez Fundację "Kapitan Światełko" i Centrum Handlowe M1 Zabrze konkursu #przezUE, pojawi się drużyna, która występuje pod marką ŚLONSQ.

Jest to część Fundacji Rodzin Polskich im. Jana Pawła II, która pomaga rodzinom w Polsce i poza granicami kraju. Fundacja ta organizuje między innymi warsztaty, wyjazdy rekreacyjne oraz inne inicjatywy, z których jedna z nich przekształciła się w markę ŚLONSQ.
Początkowo były to torby, które same autorki określają jako "dizajnerskie dewocjonalia"; obecnie ŚLONSQ działa jako mini-studio projektowe przy Fundacji. Trzonem tej ekipy są Baśka Maroń i Aśka Kędzior, a pomagają im krawcowa, polonistka, witrażyści i ceramicy związani z Fundacją Rodzin Polskich. 
Więcej na temat Fundacji możecie poczytać na ich oficjalnej stronie, zaś prace drużyny ŚLONSQ dostępne są zarówno na ich blogu, jak i na oficjalnej stronie na Facebook.

Więcej informacji na temat stowarzyszeń, fundacji i innych osób, które pojawią się jako goście w czasie Targów Pasji opublikujemy wkrótce na naszym blogu oraz na naszym profilu na Facebook.


 Zdjęcia pochodzą z bloga marki ŚLONSQ: www.slonsq.blogspot.com

0 komentarze:

Prześlij komentarz